/ Paid / Fs 23 Apk İndir (Farming Simulator 2023)

Fs 23 Apk İndir (Farming Simulator 2023)

fs 23 apk
  • 0.0.0.15 - Google
  • 7.0
  • GIANTS Software
  • Paid
[posts_like_dislike]
Rate this post
6.54% 6.54%
Rate this post

fs 23 apk, fs 23 apk indir, fs 23 apk indir ücretsiz,

ı GIANTS Software şirketinın üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunmuş olduğunuz kasabada tarlalarınızı çiftlik makineleriyle ekip – biçmek, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Farming Simulator 23 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK şu demek oluyor ki sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz aracı satın alabilir, topraklarınızı en verimli şekilde ekebilirsiniz. Gerçek markalarda – modellerde araçlar, geniş şehir haritası, hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Farming Simulator 23 v0.0.0.15 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Farming Simulator 23 Play Store’da 179.99TL’dir.

Mahsul yetiştirin, ziraat imparatorluğunuzu büyütün! Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, KRONE, Massey Ferguson, New Holland, Valtra ve dünyanın dört bir yanından gelen öteki biroldukça tanınmış üretici tarafından 100’den fazla otantik makineyi işletmek için modern bir çiftçi olun – çok çeşitli tarım faaliyetleri sunar.

GİANTS Software’in burun kıvırılmayan tarım simülatörü, mobil aletinız için biroldukça yeni özellik ile yepyeni bir deneyim sunduğundan, Farming Simulator 23’te (FS23) ne tür bir çiftçi olmak istediğinizi seçin!

Gerçekçi traktörleri, biçerdöverleri, tarla püskürtücülerini ve daha fazlasını çalıştırın
Çeşitli mahsullerin bulunmuş olduğu tarlalar yetiştirin yada yamaçta üzüm ve zeytin hasat edin
Ağır ormancılık ekipmanlarıyla günlüğe kaydetmeye başlayın
Üretim zincirleri kurun ve nakliye için güçlü kamyonlar kullanın
İnek, koyun ve şimdi tavuk gibi hayvanları yetiştirme eğiliminde olun!
Koleksiyonlar da dahil olmak üzere iki yeni haritada tonlarca mümkünlığın keyfinı çıkarın
Yeni oyun özellikleri ek olarak çiftçilik ve ayıklamayı da bununla beraber getiriyor
Bir eğitim modu, AI desteksı ve kütükler / paletler için yeni bir otomatik yükleme özelliği çiftliğinizde size yardımcı olur

Çiftçilik yaptıktan, yabani otları temizledikten, mahsul topladıktan yada tavuk kümeslerinden yumurta topladıktan sonrasında yapılacak çok şey var: Gelişen işinizi yeni fabrikalar ve üretim zincirleriyle genişletmek için hasatınızdan kıymetli ürünler üretin!

Endişelenmeyin – atmosferik mevsimlerde görseller değişirken, geniş ekilebilir arazinizde dinlenmek ve dolaşmak için her vakit vakit vardır. 100’den fazla makine kafi değilse, resmi ekstra içerikle ziraat araç filonuzu büyütebilirsiniz.

Yeni ve geliştirilmiş oyun içi eğitimler, kırsal yaşamda yeniyseniz size çiftliğin yollarını gösterir. Nereye giderseniz gidin çiftçiliğe başlayın ve güzel zamanların büyümesine izin verin!

Farming Simulator 23, 23 Mayıs 2023’te piyasaya sürülecek ve mobil cihazlar için mevcut olan başarılı simülasyon serisinin en son resmi oyunudur.

New vehicles and tools: Added Kubota Tractors Series M6, M7 & M8Bugfixes & Changes: Fixed Jungheinrich EFG S50 indicators at night Fixed Lemken Azurit exterior decals Fixed Manitou MLT737 interior decal
Unlimited Money
fs 23 apk
 Fs 23 Apk İndir (Farming Simulator 2023) 

1

  1. […] fs 23 apk, fs 23 apk indir, fs 23 apk indir ücretsiz, […]