Whatsapp Aero Apk indir 2021 (Son Sürüm)

Whatsapp Aero Apk indir 2021 (Son Sürüm)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu700 MB
ÜreticiAero
İşletim SistemiAndroid 4.0 +üstü
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir (700 MB)
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy,
Loading...

Whatsapp Aero Apk indirerek sizlerde Whatsapp üzerinden silinen mesajları görebilir, silinmiş hikayaleri görebilir, silinen mesajları görebilir yazı ve tema değişebilirsiniz. Whatsapp Aero son sürüm ile bizlere oldukça fazla özellik şansı veriyor. Gelin şimdi o özelliklere beraber bir göz atalım.

Whatsapp Aero Uygulaması

Whatsapp uygulaması için geliştirmiş olan birçok 3. parti aplikasyonları bulunmaktadır. Bu tür uygulamalar genellikle Whatsapp uygulamasının kısıtlamış yaptığı özelliklerinden fayda sağlayabilmenizi ya da Whatsapp uygulamasında sahip olmayan nitelikleri de sizlerin hizmetine sunmuş olurlar. Whatsapp Aero da birçok kullanışlı niteliği ile kullanıcıları da kendine çekmektedir. Eğer isterseniz, Wp aero uygulamasının nitelikleri nelerdir, yazmış olduğumuz makalemize hep birlikte göz atalım.

Whatsapp Aero  Özellikleri

Whatsapp oldukça sık kullanılan uygulamalardan biri haline gelmiştir. Ama bazen daha fazlasını isteyebiliyoruz. Bunun gerek karşımızdaki kişinin okundu mesajımızı görmemesi, gerekse bize gönderilen mesajın sonradan silinmesi ve gerekse de profilinize kimler baktı bunları görmek ve daha birçok özellik için Whatsapp Aero uygulaması edinmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Peki Whatsapp Aero nedir ve ne işe yarar hep birlikte bakalım;

 • Silinmiş olan mesajları görebilme
 • Silinmiş olan hikayeleri görebilme
 • Arkadaşınız size ilettiği mesajı silmiş olsa bile mesaj silinmez. Arkadaşınız da ilettiği mesajı sildiğini sanmış olur.
 • Yazı şekillerini değiştirebilme
 • Mesajınızın okundu bilgisini kaldırabilme
 • Çevrimiçi, okundu, yazıyor bilgileri gizleme.
 • Profilinize bakmış kişileri görebilme
 • Boyutu büyük resim (50MB) ve boyutu yüksek video (700MB) iletebilme
 • Whatsapp uygulaması ios ve android sürümünde olmuş olsa da, aplikasyona şifre ya da parmak izi koyabilirsiniz.
 • Anti Ban özelliğine sahip
 • Son olarak, 3000 adet üzerinde tema seçeneği sunar.

Whatsapp Aero Nasıl Kullanılır

Whatsapp Aero uygulamasının iki farklı kullanım tercihe sahiptir. İlk olarak orijinal Whatsapp uygulaması ile kullanma özelliğine sahip olması. Diğeri özelliği ise Whatsapp uygulamasını sildikten sonra Whatsapp Aero uygulamasını kullanmak gerekir. Burada hangisini kullanma seçeneği size kalmıştır. Hangi uygulamayı kullanacağınıza dair karar verdikten sonra Whatsapp Aero uygulamasının kendi web sitesinden kılavuzun yönlendirmelerini izleyerek uygulamayı indirmeye başlayabilirsiniz. Bu uygulama yalnız olarak Android sistemi yüklü cihazlarda çalışmaktadır. iOS sürümü için yoktur.

NOT: Bu uygulama gizliliğe önem verdiğini, bilgilerin kesinlikle saklanmadığını ve 3. parti kişilerle paylaşılmadığını iddia etmektedir. Bunun sorumluluğu uygulamayı kullanan kişide ve Whatsapp Aero uygulamasına aittir. Bildiğiniz gibi Facebook gibi büyük uygulamalar bile kişisel verileri paylaşırken, bu tür uygulamalara güvenmek biraz daha zor oluyor. Burada tercih tamamen size kalmıştır.

16 kez indirildi